Baby shower oslavy sú v poslednej dobe čoraz viac obľúbené a organizujú sa hlavne pre mamičky v posledných týždňoch pred pôrodom na privítanie bábätka. Je obvyklým zvykom priniesť aj malý darček, väčšinou pre bábätko, ale drobnou pozornosťou pre budúcu mamičku tiež nič nepokazíte.

Každá z nás má svoj vlastný vkus, preferuje iné materiály a farby, preto detské oblečenie kupujte len v prípade, že budúcu mamičku dobre poznáte. Ideálne je dopredu sa spýtať, čo ešte chýba vo výbavičke a dokúpiť to, čo budúci rodičia naozaj potrebujú.

 

Skvelým darčekom na baby shower môžu byť aj naše bavlnené plienočky.

 

Ak je niečo, čo sa dá nazvať “univerzálna materská top vychytávka”, tak sú to naše plienky! Nielen že sú krásne, a dajú sa na s nimi spraviť super fotky, ale sú aj jemnučké a využiteľné v každodennom živote.

Tak napríklad sú dostatočné veľké, aby ste do nich bábätko mohli zavinúť a vysoko savé, čo oceníte nielen pri domácom večernom kúpaní ale v letných mesiacoch aj na kúpaliskách či pri mori. Pri kŕmení si pomocou plienky viete ľahko vytvoriť súkromie kdekoľvek sa nachádzate a následne ju využiť pri odgrgnutí. Plienočka je vhodná či už ako osuška, podložka, prikrývka alebo mojkáčik na cestovanie autom alebo do postielky. Každý kus využijete na mnoho rôznych spôsobov, na čo práve potrebujete. Bonusom je krásny darčekový eko obal, do ktorého pre vás plienočky s láskou po večeroch balíme.

Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek darček, nezabúdajte budúcu mamičku podporovať a ponúknuť jej v posledných týždňoch tehotenstva a prvých mesiacoch po narodení dieťatka pomocnú ruku. Jedna káva v kľude je niekedy viac ako milión darčekov 🙂